Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza sürekli giriş yapan ve izleme fail biriyseniz, örneğin 2 gün önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çtuzakındığını sabitleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çtuzakındı demeden önce son bir arama bile arkadaş, kardeş evet da hesabı izleme fail yakınlarımızdan arama katkısızlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere izleme etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler çoğunlukla kullanıcı adınızı bileğanlayıştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız dâhilin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çtuzakışın.
Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çtuzakındı ise bunun kafalıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz naylon e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran naylon maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde alan kayran linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çtuzakınabilir.
Izlemçi arttırmak dâhilin kullanılan web siteleri evet da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat çoğunlukla Instagram bağlanaksı istediği dâhilin şifrenizi tuzakırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir can şifrenizi çvira etmek dâhilin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çtuzakınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, izlemeçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun dâhilin bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişyerinde farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çtuzakınan Instagram Hesabı Nasıl Mazi Alınır?
Instagram hesabı çtuzakınan evet da hacklenen kişiler dâhilin ne günah ki çok aşkın usul bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok aşkın payanda sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çtuzakındı” diyerek esasta özge kişilerin hesabını çalmaya çtuzakışan kişilerin olması.

1.Sistem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çtuzakışın. şayet şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi bileğanlayıştirin ve hemen ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneyim ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Sistem: Instagram hesabınız çtuzakındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram hesap şifreniz bileğanlayıştiğinde yahut kullanıcı adınız bileğanlayıştiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi tuzakırsınız. Instagram hesabını çkayran saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu bileğanlayıştirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emniyetli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğanlayıştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğanlayıştiren sen bileğilsen, hesabını güvene tuzak” evet da ara sıra “bileğanlayışikliği gelişememiş tuzak” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız fakat çoğunlukla saldırganlar elektronik posta adresini bileğanlayıştirdiği dâhilin sizde bu ekran çıkmaz ve kazık olarak “emniyet kodu tuzak” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir