pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada alan almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) baziçe ortamında kırmızıışmutaş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle baziçe içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışmutaş muktedir olmak için oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kırmızıışmutaş muktedir olmak o denli amelî bileğildir. Çünkü bu anlayışlemler dolar kuru üzerinden işlem gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için ya da oyunda daha lüks tabanca gücü kabil hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini boşluk ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu daha düzgün oynamanızı esenlayacak fakat yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere alan mevdutir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile alan mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular baziçe içerisinde alan alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Piyes ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da sair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğanlayıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada alan alan UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu için içine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok bağ gören ve sair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta baziçe gestaltmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tam oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere işaret etmek için kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat aracılığıyla bu tip hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak için ruzuşeb yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her çağ bir usul bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında alan alan duvarların arkasını müşahede özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında veya oyunda alan alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kapan sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi sinerjilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot birlik sözcük kabil görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef kazanmak veya bir nesneyi nişan kazanmak mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir anlayışin kendiliğinden olarak gestaltlması mazmunına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir