Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çkırmızıışmalarla teşhisnmaktadır. Kendisi ilk, midi ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Haber Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Körpeler” hareketi hayata mazitir. Bir sene sürmesi planlanan devinim inanılmaz müntesip görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en yüce gençlik hareketi olarak 2,5 yıl sürerek normalöteü bir merhametsizlımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim Vekilı, Deneyimsizlik Spor Vekilı ve YÖK Resi beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai problemlerın çözümü ciğerin tarihlerinde ilk yol protokol imzalatarak içtimai konularda alay malay devinim etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş yaşamında biraşkın farklı markaya yaptığı yatırımlarla da teşhisnmaktadır. Aynı zamanda Amerikanın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile dil eğitimi almıştır. Burayı da yüce bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi alim Hasanoğlu; uluslararası projelere bile önem vererek biraşkın proje ve çkırmızıışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri konularında biraşkın başarılı çkırmızıışhamur imza atmıştır.
Gine millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Adım atar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayırtındalığı arttırarak bütün toplumun, sanatçıların, sporcuların ve ünlü adların desteğini bile almıştır. Bu çkırmızıışmaların sonucunda Dünyanın en yüce kurumlarından olan IPA World aracılığıyla ABD ve öteki ülkelere biçim gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan onay istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun mirkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Dolaysızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz ciğerin kibir kaynağı olmuşlardır.
Hassaten Kerem Hasanoğlu; biraşkın vakıf ve uluslararası tesisa, çkırmızıışmalar ve projeler konusunda payanda vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir