katiponline.com: Klavye Hız Testi

En İyi Klavye Çalışma Sitesi

On Inç Online Klavye Çalışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne denli hızlı başüstüneğunuzu heves ediyorsanız, klavye momentum testi yapabileceğiniz genel ağ siteleri tam size nazaran. Bu genel ağ siteleri ile klavyede yazı tahrir momentumınızı görebilir, alıştırmalar yapabilir ve yeterince çalışırsanız bir zaman kendinize ilişik bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Hasetmüz dünyasında temizıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı kaydetmek, özellikle hızlı yazabilmek hala son kerte önemli bir kabiliyet. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile yazgıya dökmek kabil önemli beceriler, yaşamın dayanıklı çok vadiında meslekinizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne denli hızlı başüstüneğunuzu öğrenebileceğiniz birokkalı klavye momentum testi sitesi bulunuyor. Klavye momentum testi genel ağ sitelerinin dayanıklı çoğu Türkçe ve İngilizce olsa da kimilarında birden bir araba gönül seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir gönül üzerinden klavye momentum testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alçerağ olmadığınız bir tahrir stiline parmaklarınızı alıştırabilirsiniz. Yeterince çalışırsanız, siz yazı yazdıktan sonrasında klavye üzerinde kötü tütmesini üstelik sağlamanız mümkün.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu sebebiyle kullanıcıların birbirleri ortada rekabetarak hoş bir rekabet ortamında klavye çalışması yapması sağlanmaktadır. Kullanıcılara kolay olması açısından müdrike olarak haberleşebilecekleri chat görüntülükı kullanıma sunulmuştur. Böylece klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile sükûnet bir şekilde haberleşme kurabilmektedir.
Bunun taçı esna kullanıcılar alınlıklı klavye rekabetması veya farklı bir deyişle düello yapacağı kabil, şişko düello özelliği ile 100’lerce eş aynı anda klavye rekabetması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 eş ile müşterek sitede şişko klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve üstün dereceli olarak kayıtlara geçkintir.
Antrparantez sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde etme konusunda birokkalı adayın rekabettığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Yetişmen
• Duhulken
• Eli uz Kırcı
• Tuş Yakan
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye Gayret Testi
Klavye Gayret Testi ile müşterek sizlerde 1 an, 3 an ve 5 dakikalık periyotlar ortada kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye momentum testi siz değerli üyelerimizin seviyenizi belirleme edebilmeniz açısından bayağı heybetli bir öneme sahiptir. “Klavye Gayret Testine Serla!” butonuna tıklanılması ile müşterek başlayacağınız bu kafaüvende sizlerde adınızı en esen skorlar kısmına yazdırabilirsiniz.
Klavye momentum testi aynı zamanda siz değerli üyelerimizin on inç tahrir eğilimine ve zevkli bir şekilde daimî olarak çalışma gerçekleştirmenize olanak vermektedir. Yapmış başüstüneğumuz analizler neticesinde klavye momentum testinde birokkalı kişinin kendi rekorunu egale etmek derunin daimî olarak çalışma yaptığını ve gelişim gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çalışması
Klavye çalışması bölümünde, klavye mülakat uygulaması, özel antrenman sahası ve kendi metninde çalış kabil birokkalı sektör zemin almaktadır. Bu taksimmlerin her biri kendi içinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun taçı esna “şişko Klavye Çalışması” ile müşterek kullanıcılar istedikleri dem belirlenen tarih aralığında çalışdamızlık zalimlabilir ve çalışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 zaman, 3 zaman, 1 hafta ve 1 aylık dem dilimleri ortada çeşitli kullanıcılar ile müşterek hoş bir rekabet ortamında çalışma yapması hedeflenmiştir.
Türkçe üzerinden klavye çalışması yapabileceğiniz sitenin öne çısoy özelliği ise sınav derunin onlarca farklı metanetli sunuyor olması. Sınav derunin sunulan metinlerin dayanıklı çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede yevmi hayattaki dayanıklı alınlaşılmayan kelimeleri bile görmüş ve alçerağ olmadığınız kelimeleri tahrir konusunda kendinizi vüruttirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz kabil özelleştirmeniz mümkün.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile müşterek on inç yazmayı öğrenmeye serlayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı bayağı farklı. Sair sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar aracılığıyla çoğunlukla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları namına fanatik bırakmıştır;
• Sol Baskı Inç Çalışması
• Sağ Baskı Inç Çalışması
• Sol Baskı Çalışması
• Sağ Baskı Çalışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile müşterek on inç yazmayı öğrenmeye serlayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı bayağı farklı. Sair sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar aracılığıyla çoğunlukla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları namına fanatik bırakmıştır;
• Sol Baskı Inç Çalışması
• Sağ Baskı Inç Çalışması
• Sol Baskı Çalışması
• Sağ Baskı Çalışması

Tutanak Katipliği Mülakat Soruları
Tutanak Katipliği Mülakat Soruları, mesleksel bilim, genel hars ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleki bilim içinde; Tutanak Katipliği, tür mevzuatı, genel dostluk kavramları, adli terimler, Doğruluk Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine ilişkin sorular zemin almaktadır. Genel hars içinde; Atatürk İlke ve İnkılâp Zamanı, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri kabil muhtelit ve şimdiki sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; meydana getirilen mülakatlar sonrasında genel ağ üzerinde kullanıcıların yorumlarında belirtilen sorular derlenerek sessiz yanıt halinde sizlere sunulmuştur.
Tutanak katipliği mülakat sorularının taçı esna müserirlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da zemin almaktadır. Adaylar mafevkda belirtmiş başüstüneğumuz mesleksel bilim, genel hars ve çıkmış mülakat sorularından mülakata ilişkin olarak çalışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı Tahrir
Klavye kullanmaya ne denli alışmış olsanız da tahrir momentumınız artmıyor mu? Ihtimal bile atladığınız 1-2 küçük fakat önemli nöbetçi mümkün. Yemeden içmeden vakit kaybetmeden çoğumuz yevmi hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz entrika oynarken kullanıyor, kimimiz çalışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz serkalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı takmak ise gayemiz ne olursa olsun can kurtarabiliyor.
Birokkalı insan klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu averaj momentum derunin kılgı bir konum adetlabilir, ancak dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi bir zaman henüz heveslimanızı öneriyoruz. Örneğin sol sahiplik parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ sahiplik parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine benzeyen sara hevesliarsanız, bu pozisyona alıştıktan sonrasında klavyenin zemin namına kolayca ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Nite Hızlanılır?
Yazarken yaptığınız bir kelime hatasından sonrasında ‘backspace’ tuşuna tablı gerçekleşmek evet da üst arkaya basmak size dem kaybettirebilir. Ancak son yazdığınız kelimeyi baştan aşağı silen bir tuş kombinasyonu mevcut. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla bundan sonra kelime silmeniz 3 saniye süreceğine yarım saniye üstelik sürmez.
Ikinci sınıf bir klavye, masadan yüksekliğinize nazaran yazarken üstelikğinizi yukarı evet da aşağı rast bükmenize münasebet mümkün. Ancak eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye ehil, ergonomik bir klavye; parmaklarınız dışında elinizin hiçbir yerinin çalışmasını gerektirmez.
On Inç Klavye Nite Öğrenilir?
10 Inç Klavye veya On Inç, müşahede duyusunu kullanmanıza lüzum kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve tahrir esnasında 10 parmağınızı faal olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 inç klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza lüzum kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak henüz hızlı ve hareketli şekilde yazabilirsiniz. İki inç veya vürutigüzel klavye tasarruf tekniklerinin bilakis 10 inç klavye, hem henüz azca yorucu hem bile en mümbit klavye kullanma tekniğidir. Site üzerinden on inç yazmaya ilişkin olarak birokkalı mümbit etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir