Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceleri erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler dâhilin üretilen daha yalnız modelleri bile mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının süfliya kaymasını dikilmek dâhilin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde bayan vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu esrarkeşfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya başlangıçlandı. Ayrıca unutulmaya yan tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri münhal arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak sağlamlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çdâhilek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine rast fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler cemiyet dansında çiftlere haremlik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birbir hayli erkek dergisinde bayan vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile mekân almaya başlangıçladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir vakitler bile evetğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı evetğu derece safiha olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişdüzgün huzursuz etmemesi gerekir. Moda kolü bundan sonra jartiyeri bir numara parça olarak satmanın yanında birbir hayli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbir hayli üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen cihazı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak giderek liberalleşmeye rast revan seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla müteallik olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya mesafe gelmek dâhilin süflidakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içre özellikleri açısından değişiklik gösterse bile çizgi başlangıçlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bentlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları bir numara başına yahut bir partnerle her yaştan âdemoğlu tarafından çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına göre seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına göre ihtiyaç, hayata renk ulamak dâhilin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu yahut mağazada tanış birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop muamelelerinde muzlim evetğu dâhilin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten tat kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla berhayat olmak bazı seks oyuncağı muamelelerinde hüsranla akıbetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre soldurmak, teamüllevselliği üzerine vukuf edinmeden satın soldurmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kemiksiz yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek dâhilin yetişkin çaba tüketme etmelidirler. Antrparantez; bundan sonra gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, kırlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları dâhilin seks shoplardan hileışveriş daha kolaylık ve içi geniş olmaya başlangıçladı.

Zamanında seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks yaşamında yaşanan sorunların tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı dâhilin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin temelsizlığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar keyif sorunu olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Diğer taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete göre cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel refah düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop muamelelerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsel hayatlarını renklendirmek, yaşamına dinamiklık ulamak, daha düzgün bir orgazm berhayat olmak yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek dâhilin sex shoplardan hileışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan muamelei memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahiplenmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında yetişkin gelişmeler ve cinsel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum rast olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri bir numara şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, teamülleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta olabildiğince etkili ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona göre faaliyet ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu teamülin en kolaylık yolu. Antrparantez seks esnasında etkin olmak çok önemli. Zinhar iletişim kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüksek seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece huzursuz edici olduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis yanüğünün penisinizi sıkarken manasızsoldurmak dâhilin dâhilinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yapmış olursanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek müşkül teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha düzgün seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak düzgün bir seksin sonu müşküllü bir orgazm ile akıbetlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu kıryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir